Kontakt

Matsuoka Motor Lublin

LOKALIZACJA

Salon:
al. Kraśnicka 150a
20-718 Lublin
Tel.: +48 81 506 54 50
e-mail:
Matsuoka.Lublin@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8:00-18:00
sobota: 9:00-14:00

Serwis:
al. Kraśnicka 150a
20-718 Lublin
Tel.: +48 81 506 54 50
e-mail:
Serwis.Matsuoka.Lublin@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-18.00
sobota: 9:00-14:00

E-mail: Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Matsuoka Motor Sp. z o.o wiadomości zawierających informacje handlowe dotyczące produktów i usług Dealera, w tym promocji serwisowych, zaproszeń na jazdy testowe, czy wydarzenia organizowane przez Dealera, w formie wiadomości e-mail na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam.
Rozmowa telefoniczna / sms: Wyrażam zgodę na kontakt i rozmowę telefoniczną (głosową) / otrzymywanie wiadomości sms przez Matsuoka Motor Sp. z o.o na telekomunikacyjne urządzenia końcowe, z których korzystam w celu informowania o produktach i usługach Dealera, w tym promocjach serwisowych, zaproszeniach na jazdy testowe, wydarzeniach organizowane przez wybranego dealera Mazda.
Kto jest administratorem podanych przez Pana/Panią danych?
Matsuoka Motor Sp. z o.o z siedzibą przy Konopnica 164 E, 21-030 Motycz

W jakim celu przetwarzamy Pana/Pani dane?
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Dealera w celu odpowiedzi na otrzymane zapytanie oraz jeśli dotyczyło tego pytanie – również w celu marketingu towarów i usług Dealera lub dostawców części lub akcesoriów, w tym przekazywania informacji handlowych.

Jakie prawa Panu/Pani przysługują?
W przypadkach i na zasadach określonych w RODO przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Czy ma Pan/Pani obowiązek podania danych?
Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do przekazania aktualnych informacji o modelu samochodu, którym jest Pani/Pan zainteresowana/y.

Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych oraz o prawach, które Pani/Panu przysługują na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych znajdują się na stronie Klauzula Informacyjna Dealer.
Mazda pracownicy 11

Kordian Urlich

Szef Sprzedaży

telefon
503 191 746

e-mail
kordian.urlich@mazdalublin.com.pl

Mazda pracownicy 5

Natalia Klimek

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
503 191 814

e-mail
natalia.klimek@mazdalublin.com.pl

Klaudia rychel

Klaudia Rychel

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
500 400 953

e-mail
klaudia.rychel@mazdalublin.com.pl

Mazda pracownicy 1

Arkadiusz Wajdman

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
503 191 759

e-mail
arkadiusz.wajdman@mazdalublin.com.pl

Mazda pracownicy 9

Tomasz Kusy

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
513 448 084

e-mail
tomasz.kusy@mazdalublin.com.pl

Mazda pracownicy 15

Anna Wolska

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
572293098

e-mail
anna.wolska@mazdalublin.com.pl

Mazda pracownicy 27

Marcin Wiater

Szef Serwisu

telefon
510 200 064

e-mail
marcin.wiater@mazdalublin.com.pl

Mazda pracownicy 18

Łukasz Trojak

Doradca Serwisowy

telefon
48 503 191 748

e-mail
lukasz.trojak@mazdalublin.com.pl

Mazda pracownicy 24

Michał Sykut

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
+48 504 391 357

e-mail
michal.sykut@mazdalublin.com.pl

Mazda pracownicy 30

Paweł Barlakowski

Doradca ds Części Zamiennych

telefon
503 191 757

e-mail
pawel.barlakowski@mazdalublin.com.pl

Tomasz Gawlik

Manager ds. Marketingu Grupy Matsuoka Motor

telefon
509 132 622

e-mail
tomasz.gawlik@mazdalublin.com.pl


Mapa dojazdu do salonu