Kontakt

Matsuoka Motor Lublin

LOKALIZACJA

Salon:
al. Kraśnicka 150a
20-718 Lublin
Tel.: +48 81 506 54 50
e-mail:
Matsuoka.Lublin@mazda-dealer.pl

GODZINY OTWARCIA:

Salon:
pon-pt: 8:00-18:00
sobota: 9:00-14:00

Serwis:
al. Kraśnicka 150a
20-718 Lublin
Tel.: +48 81 506 54 50
e-mail:
Serwis.Matsuoka.Lublin@mazda-dealer.pl

Serwis:
pon-pt: 8:00-18.00
sobota: 9:00-14:00

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy. Przyjmuję do wiadomości, iż w zależności od zapytania mogą one zostać powierzone Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce wyłącznie w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przede mnie w powyższym formularzu danych osobowych w celach marketingowych przez Autoryzowanego Dealera Mazda.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Autoryzowanego Dealera Mazda informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną (mail, sms).
Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Matsuoka z siedzibą przy Matsuoka. Powyższe zgody mają charakter dobrowolny a ich wyrażenie następuje wyłączenie w celach wskazanych w poszczególnych punktach. Jestem świadoma/y przysługującego mi prawa dostępu do moich danych oraz ich poprawiania.
Kordian urlich

Kordian Urlich

Szef Sprzedaży

telefon
503 191 746

e-mail
kordian.urlich@mazdalublin.com.pl

Natalia klimek

Natalia Klimek

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
503 191 814

e-mail
natalia.klimek@mazdalublin.com.pl

Klaudia rychel

Klaudia Rychel

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
500 400 953

e-mail
klaudia.rychel@mazdalublin.com.pl

Arkadiusz wajdman

Arkadiusz Wajdman

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
503 191 759

e-mail
arkadiusz.wajdman@mazdalublin.com.pl

Tomasz kusy

Tomasz Kusy

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
513 448 084

e-mail
tomasz.kusy@mazdalublin.com.pl

Marcin water

Marcin Wiater

Szef Serwisu

telefon
510 200 064

e-mail
marcin.wiater@mazdalublin.com.pl

 ukasz trojak

Łukasz Trojak

Doradca Serwisowy

telefon
48 503 191 748

e-mail
lukasz.trojak@mazdalublin.com.pl

Micha  sykut

Michał Sykut

Doradca ds. Sprzedaży

telefon
+48 504 391 357

e-mail
michal.sykut@mazdalublin.com.pl

Pawe  barlakowski

Paweł Barlakowski

Doradca ds Części Zamiennych

telefon
503 191 757

e-mail
pawel.barlakowski@mazdalublin.com.pl

Tomasz Gawlik

Manager ds. Marketingu Grupy Matsuoka Motor

telefon
509 132 622

e-mail
tomasz.gawlik@mazdalublin.com.pl


Mapa dojazdu do salonu