Promocje Mazda6

MAZDA6 2017*
Dotyczy modeli wyprodukowanych w 2017

 
Dostępne promocje:
  • Lakier metalizowany za 1 PLN
  • Pakiet ubezpieczeń AC/OC/NWW za 1 PLN
  • Komplet opon zimowych 17" za 1 PLN
  • Komplet felg aluminiowych 17" za 1 PLN
  • Promocyjne finansowanie
  • Ubezpieczeniowa Gwarancja Serwisowa Mazda na 5! - 2 lata za 499 PLN​

 

MAZDA6 2017**
Dotyczy modeli wyprodukowanych w 2018

 
Dostępne promocje:
  • Promocyjne finansowanie

 

 

NOWA MAZDA6**
Dotyczy modeli wyprodukowanych w 2018

 
Dostępne promocje:
  • Promocyjne finansowanie
  • Komplet opon zimowych 17" za 1 PLN
  • Komplet felg aluminiowych 17" za 1 PLN

 


* Podane informacje prezentują sugerowane (rekomendowane) warunki promocji dotyczące samochodów Mazda wyprodukowanych w 2017 r., na które Klient złoży zamówienie u autoryzowanego dealera Mazda w okresie od dnia 1 do 31 grudnia 2018 r. Sugerowana (rekomendowana) promocja dotyczy wyłącznie samochodów fabrycznie nowych i nie obejmuje samochodów demonstracyjnych ani zastępczych.

** Podane informacje prezentują sugerowane (rekomendowane) warunki promocji dotyczące samochodów Mazda wyprodukowanych w 2018 r., na które Klient złoży zamówienie u autoryzowanego dealera Mazda w okresie od dnia 1 do 31 grudnia 2018 r. Sugerowana (rekomendowana) promocja dotyczy wyłącznie samochodów fabrycznie nowych i nie obejmuje samochodów demonstracyjnych ani zastępczych.

*/** Podane warunki promocji na samochody, w tym ewentualne promocyjne ceny lub rabaty, są sugerowane i mają charakter niewiążącej rekomendacji dla autoryzowanych dealerów Mazda. W celu ustalenia aktualnych warunków promocji, w tym ewentualnych promocyjnych cen i/lub rabatów, skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

Liczba samochodów objętych sugerowaną promocją jest ograniczona. Sugerowana (rekomendowana) promocja może zostać wcześniej zakończona w przypadku, gdy nastąpi wyczerpanie puli samochodów objętych sugerowaną promocją. Informacja o wcześniejszym zakończeniu sugerowanej promocji zostanie umieszczona na stronie www.mazda.pl/oferta/promocje. Wcześniejsze zakończenie sugerowanej promocji nie będzie naruszało praw nabytych konsumentów. W celu uzyskania informacji o wielkości puli samochodów objętych sugerowaną promocją jak i szczegóły ewentualnej sugerowanej promocji, skontaktuj się z autoryzowanym dealerem Mazda.

Mazda Motor Logistics Europe NV Oddział w Polsce może zmienić  parametry techniczne, wyposażenia, ceny i specyfikację oferowanych pojazdów. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. Podane informacje nie stanowią także zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, a ponadto nie stanowią oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży pojazdu.

Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów. CO2jest głównym gazem cieplarnianym odpowiedzialnym za globalne ocieplenie. Poza wielkością zużycia paliwa i emisji CO2 również zachowanie kierowcy, jak i inne czynniki natury nietechnicznej mają wpływ na poziomy zużycia paliwa i emisji CO2 przez samochód.

Informacje o działaniach dotyczących odzysku i recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji.